Osiągnięcia uczniów

ROK SZKOLNY 2016/2017

Dnia 30 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze medale w zawodach lekkoatletycznych. Krzysztof Przymusiński - 2 złote w biegu na 300 metrów i skoku w dal, Mikołaj Pauś - 1 złoty w biegu na 60 metrów oraz Edwin Boruszak - 1 brązowy w biegu na 300 metrów. Cieszymy się ogromnie i czekamy na więcej.

k1

Filip Górny uczeń kasy VI został Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. Gratulujemy i życzymy dalszego rowzijania swojej pasji.

aa

A tak mu gratulowaliśmy na koniec roku.

aa

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Marek Ratajewski zajął 3 miejsce w konkursie zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 w Obornikach. Nasze dziewczyny Ania Biedna i Kasia Bączkowska tuż za podium. Gratulujemy !

aa

Mikołaj Pauś uczeń klasy VI w tym roku szkolnym był najlepszy w powiecie w biegach. Gratulacje.

aa

Zosia Chudzińska uczennica klasy VI lubi przyrodę co udowodniła będąc finalistką wojewódzkiego konkursu Salamandra.

Anna Biedna uczennica klasy III gimnazjum wypracowała najlepszą średnią w szkole.